تهران
کد خبر:10475
پ

کشته شدن عضو حزب «کنگره ملی» یمن کار انصارالله نبوده است

خبرگزاری مدار شرقی عضو شورای سیاسی جنبش أنصارالله یمن با اشاره به حادثه کشته شدن «خالد الرضی» عضو حزب کنگره ملی این کشور، تأکید کرد: انصارالله هیچ نقشی در این مسأله نداشته است. به گزارش خبرگزاری مدار شرقی به نقل از بی بی سی عربی، «محمد البخیتی» عضو شورای سیاسی جنبش أنصارالله درباره مسأله کشته […]

خبرگزاری مدار شرقی

عضو شورای سیاسی جنبش أنصارالله یمن با اشاره به حادثه کشته شدن «خالد الرضی» عضو حزب کنگره ملی این کشور، تأکید کرد: انصارالله هیچ نقشی در این مسأله نداشته است.

به گزارش خبرگزاری مدار شرقی به نقل از بی بی سی عربی، «محمد البخیتی» عضو شورای سیاسی جنبش أنصارالله درباره مسأله کشته شدن خالد الرضی از اعضای حزب کنگره ملی یمن گفت: هیچ حمله ای به اعضای حزب کنگره ملی صورت نگرفته است. اعضای این حزب از ما هستند و نهادهای امنیتی اجازه چنین حمله ای را به عناصر این حزب نمی دهند. آنچه رخ داد یک حادثه امنیتی صرف بوده است. شماری از عناصر مسلح تلاش کردند از یک نقطه ایست بازرسی عبور کنند و به مشاجره و تیراندازی روی آوردند و در خلال این تیراندازی خالد الرضی کشته شد.

وی افزود: مسئولان امنیتی یمن حق دارند در هر مکانی نقطه ایست بازرسی ایجاد کنند. مشکل زمانی ایجاد شد که عناصر مسلح تلاش کردند از نقطه ایست بازرسی عبور کنند و شروع به تیراندازی کردند. دو نفر از نیروهای امنیتی در این نقطه ایست بازرسی شهید شدند و یکی از اعضای طرف مقابل نیز کشته شد.

البخیتی ادامه داد: نباید هیچ فردی در هنگام عبور از این نقاط مسلح باشد و این قانون بر همه از رئیس شورای عالی سیاسی یمن گرفته تا هر شهروند دیگر این کشور حاکم است. اگر هم تنشی وجود داشته باشد، باز هم باید شهروندان یمنی و افراد مسلح تعامل بهتری با نقاط ایست بازرسی داشته باشند. این نقاط برای حمایت از مردم ایجاد شده است.

وی افزود: تا کنون به اعضای حزب کنگره ملی حمله نشده است و ما نیز اجازه چنین حمله ای را نمی دهیم چرا که اعضای این حزب برادر ما و مخالف تجاوز به یمن هستند.

Likes(0)Dislikes(0)
کلیدواژه : «دیمیستورا» امروز به تهران می آید۱۳ کشته در حمله انتحاری در ولایت هلمند افغانستان۸ توصیه کاربردی برای یک ازدواج موفقآمریکا ۱۷ جنگنده اف-۳۵ به رژیم صهیونیستی می‌دهدارتش سوریهاسپانیاافغانستانانتشار فراخوان طراحی تندیس و سردیس شهداانصاراللهانفجار خودروی بمب گذاری شده در سومالیایالات متحده آمریکاایرانایرانی‌ها توهم باهوشی دارند!این خانم همان ایشیزاکی است!با کت و شلوار مشکی بادیگارد نمی‌شویدبی آبی اقامه نماز جماعت در امامزاده احمد (ع) نطنز را متوقف کردپاکستان سفر مقام آمریکایی را به تعویق انداختپایین آوردن پرچم داعش از مرکز شهر تلعفرپس از اتمام عملیات تلعفر روند آزادسازی دیگر نقاط عراق آغاز می‌شودتدوین گوشه‌های فراموش شده موسیقی تعزیه/ یک کارگاه برگزار می‌شودترکیهتصاویر حمله هوایی جنگنده‌های عراقی به مواضع داعش در تلعفرتصورم از پرسپولیس چیز دیگری بود/ نیمکت‌نشین «نامبروان»ها شده‌امتلعفرتیلرسون: ترامپ از جانب خودش حرف می زند!خانه ای که در دل طبیعت سوختخصولتی‌سازی از اقتصاد دولتی خطرناک‌تر است/ عقبگرد دولت در اقتصادخوانساری به شریعتمداری نامه نوشت/مانع تصمیمات ناگهانی که مخل کسب و کار است، شویدداروی پیشگیری از سرطان در اصفهان تولید شدداعشدربی حاشیه ها در «شموشک»/ ابهام دراحیاءفوتبال بحران زده مازندراندستفروشی نقاش پیشکسوت سینما در خیاباندونالد ترامپروسیهزلزله ۴.۹ ریشتری در شربیان آذربایجان شرقیسرعت دسترسی به اینترنت با تراشه محققان ایرانی چندبرابر می شودسوریهشکست هلی برن ائتلاف آمریکایی در دیرالزورصفحه اول روزنامه‌های ۴ شهریور ۹۶صفحه اول روزنامه‌های ۵ شهریور ۹۶صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی ۵ شهریور ۹۶صفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۴ شهریور ۹۶صفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۵ شهریور ۹۶عراقعلیرضا منصوریان راهی چین می‌شودکره شمالیگوترش وارد سرزمین های اشغالی شدلبنانمحمد البخیتیمدار شرقیمرغابی‌هایی که دل شکارچیان را بُردند!مستندی درباره رشوه و فساد اداری کشور آذربایجاننمایشگاه گروهی نقاشان نوگرای جوان در صباهدیه‌ای برای بچه‌هایی که با مدادرنگی غریبه‌اندهیچ ساختمانی بلندتر از حرم رضوی ساخته نمی‌شود/بهسازی اطراف حرم در انتظار طرح جدیدورود اتوبوس‌ها به القلمون غربی برای انتقال عناصر داعشولایت و اطاعت از خداوند جامعه را پیوند می دهدیارانه اقشار پُر درآمد حذف شود/طبقه اشراف مسئولان ایجاد نشودیمن
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

کلید مقابل را فعال کنید