کد خبر: 22706

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۸

چهره فرتوت و تکیده رئیس امارات پس از غیبت‌ یک ساله

خبرگزاری رسمی امارات تصاویری از دیدار «خلیفه بن زاید آل نهیان» رئیس این کشور با تعدادی از مقامات منتشر کرد؛ عکس‌های جدید چهره تکیده و متفاوت رئیس امارات در مقایسه با سال‌های قبل را نشان می‌دهد. به گزارش مدار شرقی، ، «خلیفه بن زاید آل‌نهیان» رئیس امارات در تصاویری جدیدی که از وی منتشر شده، […]

خبرگزاری رسمی امارات تصاویری از دیدار «خلیفه بن زاید آل نهیان» رئیس این کشور با تعدادی از مقامات منتشر کرد؛ عکس‌های جدید چهره تکیده و متفاوت رئیس امارات در مقایسه با سال‌های قبل را نشان می‌دهد.

امارات

به گزارش مدار شرقی، ، «خلیفه بن زاید آل‌نهیان» رئیس امارات در تصاویری جدیدی که از وی منتشر شده، بسیاری خسته و پیرتر از قبل به نظر می‌آید.

براساس گزارش خبرگزاری رسمی امارات «وام»، تصاویر منتشر شده مربوط به دیدار سران اماراتی با خلیفه بن زاید برای تبریک حلول ماه رمضان در خطر «البطین» ابوظبی است.

کاربری به نام «اسعد الشرعی» که خود را فعال رسانه‌ای و حقوقی معرفی کرده، با بازنشر عکس محمد بن زاید که در حال بوسیدن دست خلیفه بن زاید است، نوشت: بیچاره خلیفه، هیچ انسانی را ندیده‌ام که به او اندازه این ظلم شده باشد. در طول عمرش دکور رئیس دولت امارات بود (رئیس واقعی نبود) درحالی که برادرش محمد همان رئیس عملی است. (وضعیت او) طوری است که نه حاکم است، نه محکوم است، نه زنده است و نه مرده. حتی در آخرین روزهای عمرش، برادرش محمد او را (از خانه) بیرون می‌کشد تا عکس عوام‌فریبانه بگیرد، تا مردم بگوید: ببینید من (محمد بن زاید) چقدر مهربان و خوب هستم.

امارات

«محمد بن راشد آل مکتوم» حاکم دبی تصویری از این دیدار منتشر کرد و «محمد بن زاید» ولی‌عهد ابوظبی، برادر ناتنی رئیس امارات، تصویر فوق را از بوسیدن دست برادرش در این دیدار به اشتراک گذاشت.

از دیگر مقامات شرکت‌کننده در این دیدار، «حمید بن راشد النعیمی» حاکم عجمان، « سعود بن راشد المعلا» حاکم فجیره، «سعود بن صقر القاسمی» حاکم رأس‌الخیمه، «حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم» ولی‌عهد دبی، «سیف بن زاید آل نهیان» وزیر کشور و تعدادی دیگری از نمایندگان امارت‌های شارقه، ام‌القوین، عجمان، فجیره و رأس‌الخیمه بودند.

خلیفه آخرین بار خردادماه سال گذشته (۱۳۹۷) اولین بار پس از پنج ماه و برای سومین بار پس از پنج سال در انظار عمومی ظاهر شد. خلیفه بن زاید طی سال‌های گذشته بسیار کم در محافل عمومی حاضر شده و محمد بن زاید برادر ناتنی وی عملا اداره امور را بر عهده داشته است. خلیفه بن زاید ۷۰ ساله که از نوامبر ۲۰۰۴ ریاست را بر عهده گرفته در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۴ سکته کرد و همین مسأله باعث شد از اداره امور باز بماند هر چند ظاهرا هنوز رئیس امارات خوانده می‌شود.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

*

code

logo-samandehi