تهران
کد خبر:7414
پ

پیام سران عرب به نتانیاهو

رهبر مخالفان دولت اسرائیل در پارلمان گفت: رهبران عرب به «نتانیاهو» پیام هایی را در مورد پیوستن به پیمان منطقه ای علیه ایران ارسال کردند. به گزارش مدار شرقی به نقل از شبکه خبری المیادین، «اسحاق هرتزوگ» رهبر مخالفان دولت اسرائیل در پارلمان در یک گفتگوی تلویزیونی فاش کرد که رهبران عرب به «بنیامین نتانیاهو» […]

رهبر مخالفان دولت اسرائیل در پارلمان گفت: رهبران عرب به «نتانیاهو» پیام هایی را در مورد پیوستن به پیمان منطقه ای علیه ایران ارسال کردند.

به گزارش مدار شرقی به نقل از شبکه خبری المیادین، «اسحاق هرتزوگ» رهبر مخالفان دولت اسرائیل در پارلمان در یک گفتگوی تلویزیونی فاش کرد که رهبران عرب به «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل پیام هایی را در مورد پیوستن به پیمان منطقه ای علیه ایران ارسال کردند.
وی افزود: در حال حاضر بازی منطقه ای بزرگی پشت پرده در جریان است که ممکن است منجر به نتایج جدیدی شود.
این در حالی است که «محسن رضایی» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران در واکنش به اظهارات «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر درخواست برخی کشورهای منطقه برای بمباران ایران در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: این اولین باری نیست که سعودی ها به تحریک دیگران علیه ایران اقدام می کنند.
وی در ادامه این توئیت آورده است: در گذشته نیز سعودی ها رژیم «صدام حسین» را به جنگ علیه ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس تشویق کردند.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

کلید مقابل را فعال کنید