تهران
کد خبر:18396
پ

پس از قتل «تاره فارس» ملکه زیبایی عراق هم تهدید به قتل شد

«شیماء قاسم» ملکه زیبایی عراق در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده است که او را به قتل تهدید کرده‌اند. در حالی که کمتر از یک هفته از قتل فجیع «تاره فارس» ستاره دیگر عراقی می‌گذرد.   به گزارش مدار شرقی، «شیماء قاسم» که در سال ۲۰۱۵ به عنوان ملکه زیبایی عراق معرفی شد، در صفحه اینستاگرام […]

«شیماء قاسم» ملکه زیبایی عراق در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده است که او را به قتل تهدید کرده‌اند. در حالی که کمتر از یک هفته از قتل فجیع «تاره فارس» ستاره دیگر عراقی می‌گذرد.

 

شیماء قاسم

به گزارش مدار شرقی، «شیماء قاسم» که در سال ۲۰۱۵ به عنوان ملکه زیبایی عراق معرفی شد، در صفحه اینستاگرام خود ویدئویی از خود را آپلود کرده و در حالی که گریه می کرد گفت که پیامی با این مضمون دریافت کرده است: «نقش تو پایان یافته»

او در ادامه فیلم، گفت: گناه ما چیست که معروف هستیم و در رسانه‌ها ظاهر می‌شویم… ما مثل مرغ سر بریده می‌شویم. وقتی که عکس‌های رفیف و تاره و رشا را می‌بینم پیش خودم می‌گویم که من هم به آن‌ها ملحق می‌شوم. می‌گویند: «آن‌ها فاحشه هستند بکشیدشان»

پنج‌شنبه هفته گذشته «تاره فارس»، مدل و ستاره عراقی در بغداد به قتل رسید، وی در اینستاگرام بیش از ۲/۵ میلیون نفر دنبال کننده داشت.

یک منبع امنیتی عراق اعلام کرد که او به ضرب ۶ گلوله در بغداد به قتل رسیده است، جنازه نیمه جان تاره فارس در حالی به بیمارستان زید منتقل شد که دیگر کاری از پزشکان ساخته نبود. پس از قتل او «حیدر العبادی» نخست‌وزیر عراق، دستور تحقیق و تفحص در این خصوص را صادر کرد.

دو روز قبل از آن نیز «سعاد العلی» که یک فعال مدنی محسوب می‌شد در بصره به ضرب گلوله کشته شد. در تاریخ ۱۶ آگوست هم جنازه «رفیف الیاسری» که یک جراح زیبایی مشهور عراقی بود در خانه‌اش پیدا شد. پزشک قانونی هنوز پاسخ علت مرگ او را نداده است.

 

Likes(2)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

کلید مقابل را فعال کنید