تهران
کد خبر:8577
پ

پر بازدیدترین عکس در شبکه های اجتماعی ترکیه

تصویر پوستری از «اردوغان»، در حالی پربازدید ترین عکس میان کاربران ترکیه بود که پلیس این کشور اعلام کرد، عکاس این اثر را پیدا و دستگیر خواهد کرد. به گزارش مدار شرقی، تصویری از «رجب طیب اردوغان» بر روی پوستری جنجال ساز شد و در حالیکه هزاران بازدید کننده در شبکه های اجتماعی این کشور […]

تصویر پوستری از «اردوغان»، در حالی پربازدید ترین عکس میان کاربران ترکیه بود که پلیس این کشور اعلام کرد، عکاس این اثر را پیدا و دستگیر خواهد کرد.

به گزارش مدار شرقی، تصویری از «رجب طیب اردوغان» بر روی پوستری جنجال ساز شد و در حالیکه هزاران بازدید کننده در شبکه های اجتماعی این کشور داشت، خشم طرفداران وی را برانگیخت و پلیس این کشور نیز اعلام کرد که عکاس این اثر را پیدا و دستگیر خواهد کرد.

این تصویر که «اردوغان» به «هیتلر» شبیه شده است موجب انتقاد و خشم بسیاری از طرفداران وی شد و جنجال تازه ای میان مخالفان و طرفداران دولت ترکیه در شبکه های اجتماعی سر گرفت.

گفتنی است، تشبیه رئیس جمهور ترکیه به «آدولف هیتلر» و دیکتاتور خواندن وی، پیش از این نیز میان مخالفان سابقه داشت؛ تا جائیکه در دوره اول نخست وزیری «اردوغان» کتابی انتقادی از سیاست های اردوغان به چاپ رسید که جلد این کتاب با تصویری از «اردوغان» با لباس نظامی و شبیه «هیتلر» بود.

این درحالی است که به تدریج فضای انتقاد مخالفان بسته تر شد و اجازه انتشار آثار انتقادی به مخالفان داده نشد.

 

 

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

کلید مقابل را فعال کنید