کد خبر: 19752

تاریخ انتشار: آذر ۹, ۱۳۹۷

بزرگ‌ترین نمایشگاه پرندگان شکاری در عربستان برگزار می‌شود

«پرندگان شکاری و شکار» عنوان نمایشگاهی است که قرار است به زودی در «ریاض» پایتخت عربستان سعودی بعنوان معرفی بخش از فرهنگ این کشور، آغاز به کار کند.       به گزارش مدار شرقی، این نمایشگاه بزرگ‌ترین نمونه در نوع خود محسوب می‌شود که به قصد تشویق و حمایت از علاقه‌مندان به پرندگان شکاری […]

«پرندگان شکاری و شکار» عنوان نمایشگاهی است که قرار است به زودی در «ریاض» پایتخت عربستان سعودی بعنوان معرفی بخش از فرهنگ این کشور، آغاز به کار کند.

 

 

پرندگان شکاری

 

به گزارش مدار شرقی، این نمایشگاه بزرگ‌ترین نمونه در نوع خود محسوب می‌شود که به قصد تشویق و حمایت از علاقه‌مندان به پرندگان شکاری ، شکار و حفاظت از این میراث فرهنگی برپا می‌شود. زمان برگزاری نمایشگاه ۴ تا ۸ دسامبر آینده است.

به نوشته‌ روزنامه الشرق الاوسط، در این نمایشگاه ۲۵۰ عرضه‌کننده و شرکت کننده محلی، عربی  و خارجی حضور خواهند داشت که محصولات خود را عرضه می‌کنند.

همچنین شرکت‌های حاضر در نمایشگاه امکانات خود در زمینه سفرهای شکار، نگهداری پرندگان شکاری، خدمات دامپزشکی و دارویی، سوارکاری و حفظ میراث فرهنگی، فنون و صنایع دستی، سلاح و زیورآلات شکار را به نمایش می‌گذارند.

فعالیت‌های این نمایشگاه شامل برنامه‌های بسیار متعدد و جزئیات مربوط به این سرگرمی خواهد بود به گونه‌ای که به تجربه‌ای کامل بدل می‌شود.

 

نمایشگاه همچنین فعالیت‌های متنوعی در زمینه شکار با پرندگان، سوارکاری، حفاظت از محیط زیست پایدار، مسابقات و فعالیت‌های فرهنگی و رفاهی، حراج و نمایشگاه‌های هنری برگزار می‌کند که پیش‌بینی می‌شود افراد زیادی برای شناخت پرندگان و راه‌های شکار از این نمایشگاه دیدن کنند.

 

 

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

*

code

logo-samandehi