کد خبر: 19674

تاریخ انتشار: آذر ۵, ۱۳۹۷

مراسم زادروز «فیروز» در دمشق برگزار شد

یک گروه موسیقی در دمشق، مراسم جشنی را به مناسبت زادروز «نُهاد ودیع حداد» با نام هنری «فَیروز» خواننده بزرگ دنیای عرب برگزار کرد.   به گزارش مدار شرقی، گروه موسیقی«نبض»  با همکاری جمعیت فرهنگی «نحنا»  جشنی  به مناسبت  روز تولد خواننده بزرگ جهان عرب خانم «فیروز» در تئاتر  الزهراء در دمشق با حضور هوادارانش برگزار کردند. […]

یک گروه موسیقی در دمشق، مراسم جشنی را به مناسبت زادروز «نُهاد ودیع حداد» با نام هنری «فَیروز» خواننده بزرگ دنیای عرب برگزار کرد.

 

به گزارش مدار شرقی، گروه موسیقی«نبض»  با همکاری جمعیت فرهنگی «نحنا»  جشنی  به مناسبت  روز تولد خواننده بزرگ جهان عرب خانم «فیروز» در تئاتر  الزهراء در دمشق با حضور هوادارانش برگزار کردند.

به نوشته خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، «فیروز» خوانندهٔ لبنانی که یکی از تأثیرگذارترین خواننده زنده و مورد احترام در جهان عرب است و در سراسر دنیای عرب به‌طور مستمر به ترانه‌های او گوش می‌کنند.

این خواننده شهیر دنیای عرب، با عنوانهایی مثل «فرستاده‌ای به سوی ستارگان»، «سفیر اعراب»، نام یکی از آلبومهایش «همسایه ماه» (ترانه‌ای دربارهٔ ماه در مشغره، یکی از شهرهای دره بقاع) و «جواهر لبنان» شناخته می‌شود.

 

فیروز فیروز فیروز

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

*

code

logo-samandehi