کد خبر: 20214

تاریخ انتشار: آذر ۲۷, ۱۳۹۷

مجلس مشورتی عربستان خواستار ایجاد اماکن ورزشی زنان شد

مجلس مشورتی (پارلمان) عربستان خواستار ایجاد اماکن ورزشی ویژه برای بانوان سعودی شد. به گزارش مدار شرقی، اعضای مجلس مشورتی عربستان در اقدامی از اداره کل ورزش این کشور خواستند که اماکن و پیست‌های دو و میدانی ویژه‌ بانوان را ایجاد کند تا زنان سعودی بتوانند در این اماکن به انجام فعالیت‌های ورزشی خود بپردازند. […]

زنان در عربستان

مجلس مشورتی (پارلمان) عربستان خواستار ایجاد اماکن ورزشی ویژه برای بانوان سعودی شد.

به گزارش مدار شرقی، اعضای مجلس مشورتی عربستان در اقدامی از اداره کل ورزش این کشور خواستند که اماکن و پیست‌های دو و میدانی ویژه‌ بانوان را ایجاد کند تا زنان سعودی بتوانند در این اماکن به انجام فعالیت‌های ورزشی خود بپردازند.

در همین راستا، یحیی بن عبد الله الصمعان، معاون عبدالله بن محمد بن إبراهیم آل الشیخ، رئیس مجلس مشورتی عربستان در کنفرانس مطبوعاتی پس از نشست پارلمان گفت: کمیته امور اجتماعی، خانواده و جوانان از اداره کل ورزش خواستار توجه باشگاه‌های ورزشی به انجام آزمون‌های ورزشی برای تمامی ورزشکاران شد و آن را یکی از شروط مشارکت در مسابقات ورزشی قرار داده است.

طبق گزارش خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، این کمیته همچنین خواستار تسریع در روند مدرنیزه سازی و توسعه امکانات ورزشی و جوانان در تمامی مناطق این کشور شد.

کمیته امور اجتماعی، خانواده و جوانان سعودی همچنین از اداره کل ورزش این کشور خواسته که گزارش‌های سالیانه آن شامل مقررات ویژه تاسیس مجموعه‌های ورزشی، طرح‌های استراتژیک کمیته المپیک و شاخص‌های سنجش عملکرد آن نیز شود.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

*

code

logo-samandehi
WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com