کد خبر: 11124

تاریخ انتشار: شهریور ۲۰, ۱۳۹۶

متلاشی شدن یک گروه وابسته به داعش در تونس

خبرگزاری مدار شرقی نیروهای یگان مبارزه با تروریسم تونس توانستند یک گروه تروریستی وابسته به داعش را در شهر سوسه واقع در شرق کشور متلاشی کنند. به گزارش خبرگزاری مدار شرقی به نقل از الیوم السابع، وزارت کشور تونس با صدور بیانیه ای اعلام کرد که عناصر تروریستی بازداشت شده به هم پیمانی با گروه […]

خبرگزاری مدار شرقی

نیروهای یگان مبارزه با تروریسم تونس توانستند یک گروه تروریستی وابسته به داعش را در شهر سوسه واقع در شرق کشور متلاشی کنند.

به گزارش خبرگزاری مدار شرقی به نقل از الیوم السابع، وزارت کشور تونس با صدور بیانیه ای اعلام کرد که عناصر تروریستی بازداشت شده به هم پیمانی با گروه تروریستی داعش و ارتباط با عناصر آنها در یکی از کشورهای همسایه اعتراف کردند.

در این بیانیه آمده است: گروه مذکور متشکل از پنج عضو بوده و در شهر سوسه واقع در شرق کشور شناسایی و بازداشت شدند آنها تلاش می کردند تا به گروه های تروریستی در یک کشور همسایه بپیوندند یا تعدادی از جوانان تونسی را برای پذیرش تفکرات تکفیری خود و اقدامات تروریستی در تونس از طریق هدف قرار دادن یگان های امنیتی و نظامی و تاسیسات حیاتی کشور جذب کنند.

نیروهای امنیتی تونس تاکنون تعداد زیادی از گروه های تروریستی را در این کشور شناسایی و متلاشی کرده اند.

Likes(0)Dislikes(0)
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

*

code

logo-samandehi
WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com