تهران
کد خبر:23211
پ

قول رسیدگی معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد به بروز یک تخلف

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد اسلامی قول داد تخلف احتمالی صورت گرفته در بخش تخصیص یارانه‌های مطبوعاتی را بررسی کند. به گزارش مدار شرقی، «محمد خدادی» معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در توئیتی، قول بررسی موضوع تخلف احتمالی صورت گرفته در خصوص ارائه یارانه‌های مطبوعاتی و اعلام نتایج آن را داد. او در پاسخ به خبری که […]

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد اسلامی قول داد تخلف احتمالی صورت گرفته در بخش تخصیص یارانه‌های مطبوعاتی را بررسی کند.

وزارت ارشاد

به گزارش مدار شرقی، «محمد خدادی» معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در توئیتی، قول بررسی موضوع تخلف احتمالی صورت گرفته در خصوص ارائه یارانه‌های مطبوعاتی و اعلام نتایج آن را داد.

او در پاسخ به خبری که اخیرا «علی بزرگیان» پرده از این تخلف برداشته است، نوشت که نتیجه بررسی‌ها برای مردم و وزیر ارشاد اعلام خواهد شد.

پیش از این «علی برزگیان» با انتشار تصویری از یارانه ها و کمک هایی که وزارت ارشاد به یک شرکت مطبوعاتی داده است، نوشت: «شرکتی بنام دانش فرهنگ مینو ۳۹مجله دارد. هیچیک از مجلاتش آن را در دکه ندیده ام. گوگل کردم؛ نه جلدی و نه ردی از آنها نمی آید. از سال گذشته این ۳۹مجله بیش از یک میلیارد و۷۰۰ ملیون تومان یارانه مستقیم گرفته است. ۳۱۱ تن کاغذ هم گرفته است. در طرح خرید نشریات ارشاد سال۹۶ نیز ۶۳۲ میلیون تومان پول گرفته است.

۳۹ مجله (از هفته‌نامه و دو هفته‌نامه تا ماهنامه) با عناوینی چون: گل‌واژه‌ها، بازار برتر، بردیا، تیراژه، چشم‌انداز بازار، خانواده‌ی برنا، صنم، عسل، فروردین، مهرکده، همراهان، صبح خوشبخت، صبح بانوان، صبح جوان و…»

او در ادامه نوشت: «آیا شما تا حالا این مجلات را دیده اید؟ یا خریده اید؟»

این روزنامه‌نگار همچنین جدول ارقام یارانه‌ها و میزان کاغذی که وزارت ارشاد به ۳۹ شرکت مجله‌ای داده را منتشر کرده است.

پس از این افشاگری، «محمد خدادی» معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در صفحه توئیتر خود نوشت: «درباره یارانه یک موسسه مطبوعاتی: یارانه مطبوعات با قواعد شفاف برای نشریات “منتشرشده” محاسبه و پرداخت می‌شود دستور رسیدگی دقیق و اعلام نتیجه به وزیرمحترم ارشاد و شما را دادم، مطمئنا اگر خطا و اشتباهی شده تصحیح واعلام-شیوه پرداخت یارانه اگر مانع توسعه کیفی-عدالت باشد اصلاح می‌شود.»

محمد خدادی چند ماهی است که پست معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد را برعهده گرفته است.

Likes(1)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

کلید مقابل را فعال کنید