تهران
کد خبر:26603
پ

فینال آسیا میان پرسپولیس و الهلال!

یک رسانه سعودی از احتمال برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ میان پرسپولیس و الهلال عربستان خبر داد. به گزارش مدار شرقی، نشریه «الشبابیه» عربستان خبر داد کنفدراسیون فوتبال آسیا در صورتیکه تیم های منطقه شرق نتوانند برای ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ به دوحه بیایند و به دلیل شرایط کرونایی این رقابت ها […]

یک رسانه سعودی از احتمال برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ میان پرسپولیس و الهلال عربستان خبر داد.

پرسپولیس

به گزارش مدار شرقی، نشریه «الشبابیه» عربستان خبر داد کنفدراسیون فوتبال آسیا در صورتیکه تیم های منطقه شرق نتوانند برای ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ به دوحه بیایند و به دلیل شرایط کرونایی این رقابت ها برگزار نشود، گزینه روی میز خود دارد.

در صورت عدم حضور تیم های شرقی در دوحه برای ادامه مسابقات یکی از گزینه های AFC این است که یک بازی تعیین کننده میان الهلال عربستان قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا و پرسپولیس فینالیست کنونی لیگ قهرمانان در منطقه غرب برگزار کند. برنده بازی فینال هم مجوز حضور در جام باشگاه های جهان ۲۰۲۰ را در صورت برگزاری کسب خواهد کرد.

این ادعای رسانه عربستانی درحالیست که کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته زمان بندی بازی های تیم های شرقی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را اعلام کرد. قرار این رقابت ها از تاریخ ۲۸ آبان به میزبانی دوحه آغاز شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

کلید مقابل را فعال کنید