کد خبر: 11938

تاریخ انتشار: مهر ۵, ۱۳۹۶

شمار قربانیان وبا در یمن به ۲۱۱۹ نفر رسید/۷۴۵ هزار مورد ابتلا

خبرگزاری مدار شرقی آمارهای منتشره از سوی سازمان بهداشت جهانی نشان می‌دهد علاوه بر بیش از ۷۴۵ هزار مورد ابتلا به وبا در یمن، شمار قربانیان این بیماری به ۲ هزار و ۱۱۹ نفر رسیده است. به گزارش خبرگزاری مدار شرقی، سازمان بهداشت جهانی امروز با انتشار گزارشی اعلام کرد: از ۲۷ آوریل سال جاری […]

خبرگزاری مدار شرقی

آمارهای منتشره از سوی سازمان بهداشت جهانی نشان می‌دهد علاوه بر بیش از ۷۴۵ هزار مورد ابتلا به وبا در یمن، شمار قربانیان این بیماری به ۲ هزار و ۱۱۹ نفر رسیده است.

به گزارش خبرگزاری مدار شرقی، سازمان بهداشت جهانی امروز با انتشار گزارشی اعلام کرد: از ۲۷ آوریل سال جاری میلادی، بیش از ۷۴۵ هزار مورد ابتلا به بیماری وبا در یمن مشاهده شده و طی این مدت ۲ هزار و ۱۱۹ نفر نیز بر اثر این بیماری مهلک جان خود را از دست داده اند.

در ادامه این گزارش همچنین تصریح شده است که بیماری وبا در ۲۱ استان از ۲۲ استان یمن شیوع یافته است.

در این گزارش همچنین آمده است که بیشترین قربانیان این بیماری در استان حجه ثبت شده که تعداد آنها ۳۹۸ نفر است.

لازم به ذکر است، با توجه به ادامه تهاجم عربستان به کشور یمن میلیون ها نفر از مردم این کشور آواره شده و بالطبع به دلیل عدم دسترسی به آب آشامیدنی و عدم جمع آوری زباله ها، مردم این کشور هر روز در معرض خطر مبتلا به بیماری مهلک وبا قرار دارند.

Likes(0)Dislikes(0)
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

*

code

logo-samandehi
WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com