کد خبر: 10658

تاریخ انتشار: شهریور ۸, ۱۳۹۶

تعلیق قرارداد فروش پهپادهای اسرائیل به جمهوری آذربایجان

خبرگزاری مدار شرقی وزارت جنگ رژیم صهیونیستی از تعلیق قرارداد ۲۰ میلیون دلاری فروش هواپیماهای بدون سرنشین خود به جمهوری آذربایجان خبر داد. به گزارش خبرگزاری مدار شرقی به نقل از اسپوتنیک، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از تعلیق قرارداد صادرات هواپیماهای بدون سرنشین «کامیکاز» خود به جمهوری آذربایجان خبر داد. به نوشته اورشلیم پست این […]

خبرگزاری مدار شرقی

وزارت جنگ رژیم صهیونیستی از تعلیق قرارداد ۲۰ میلیون دلاری فروش هواپیماهای بدون سرنشین خود به جمهوری آذربایجان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مدار شرقی به نقل از اسپوتنیک، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از تعلیق قرارداد صادرات هواپیماهای بدون سرنشین «کامیکاز» خود به جمهوری آذربایجان خبر داد.

به نوشته اورشلیم پست این تصمیم رژیم صهیونیستی در پی برگزاری نمایشگاه هوایی آذربایجان در باکو و درخواست طرف آذربایجانی برای انجام بمباران آزمایشی توسط این هواپیمای بدون سرنشین در نزدیکی یک موقعیت نظامی متعلق به ارمنستان در منطقه قره باغ- ناگورنو اتخاذ شده است.

گفته می شود پس از امتناع رژیم صهیونیستی برای انجام این آزمایش، طرف آذربایجانی اقدام به در دست گرفتن کنترل این هواپیمای بدون سرنشین و انجام آزمایش آن بر فراز منطقه مذکور کرده اند که بنا به گفته یک مقام نظامی ارشد ارمنستان، بر اثر این آزمایش، تعدادی از سربازان مرزی ارمنستان مجروح شده اند.

به ادعای وزارت جنگ رژیم صهیونیستی ارزش معامله فروش انجام شده برای انتقال این هواپیماهای بدون سرنشین رقمی حدود ۲۰ میلیون دلار بوده که قرار بود جمهوری آذربایجان طی دو سال آن را پرداخت کند.

Likes(0)Dislikes(0)
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

*

code

logo-samandehi
WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com