کد خبر: 20413

تاریخ انتشار: دی ۴, ۱۳۹۷

برپایی نمایشگاه صنایع دستی و هنر ایران در پایتخت لبنان

نمایشگاه هنرها و صنایع دستی ایران که با همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی در بیروت پایتخت لبنان برپا شده است با استقبال گسترده مردم این کشور مواجه شد. به گزارش مدار شرقی در این نمایشگاه بیش از پنجاه هنرمند و صنعتگر شرکت دارند و نخستین نمایشگاه از این نوع است که در پایتخت لبنان و […]


نمایشگاه هنرها و صنایع دستی ایران که با همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی در بیروت پایتخت لبنان برپا شده است با استقبال گسترده مردم این کشور مواجه شد.

به گزارش مدار شرقی در این نمایشگاه بیش از پنجاه هنرمند و صنعتگر شرکت دارند و نخستین نمایشگاه از این نوع است که در پایتخت لبنان و در مساحت زیاد برگزار می شود.

«محمد مهدی شریعتمدار» رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بیروت به شبکه الکوثر گفت: این نمایشگاه، لبنانی ها را با هنرها و صنایع دستی متنوع ایران آشنا خواهد کرد… شاید خیلی ها نمی دانند که در ایران بیش از ۴۰۰ نوع صنایع دستی داریم که ما بخشی از آن را در این نمایشگاه عرضه کرده ایم.

این نمایشگاه بر نمایش آثار هنری و حرفه ای ایران تاکید دارد و هدفش تجاری نیست.

در حاشیه این نمایشگاه که با حضور «نبیه بری» رئیس پارلمان لبنان افتتاح شد, مراسم متعدد موسیقی ایرانی برگزار شده است و بیش از ۱۵ کارگاه آموزش هنرها و صنایع دستی ایرانی نیز در حاشیه این نمایشگاه دایر است.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

*

code

logo-samandehi
WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com