کد خبر: 20766

تاریخ انتشار: دی ۱۷, ۱۳۹۷

برای اولین بار؛ مهمانداران زن در پروازهای هوایی عربستان سعودی

مهمانداران زن سعودی بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی از ماه جاری کار خود را در سفرهای هوایی «طیران ناس» آغاز می‌کنند. به گزارش مدار شرقی، هواپیمایی «طیران ناس» روز گذشته در بیانیه‌ای از فارغ‌التحصیلی اولین گروه زنان مهماندار سعودی و آمادگی آنها برای اولین سفرهای هوایی خود در ماه جاری خبر داد. به نوشته روزنامه […]

مهمانداران زن سعودی بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی از ماه جاری کار خود را در سفرهای هوایی «طیران ناس» آغاز می‌کنند.

مهمانداران زن

به گزارش مدار شرقی، هواپیمایی «طیران ناس» روز گذشته در بیانیه‌ای از فارغ‌التحصیلی اولین گروه زنان مهماندار سعودی و آمادگی آنها برای اولین سفرهای هوایی خود در ماه جاری خبر داد.


به نوشته روزنامه شرق الاوسط، براساس این بیانیه این اقدام در راستای برنامهٔ این هواپیمایی برای بومی کردن شغل‌های هوایی و توانمندسازی زنان است.


هواپیمایی «طیران ناس» تأکید کرد مهمانداران زن سعودی سفیر سعودی میان این هواپیمایی و مسافران آن برای حفظ سلامت و فراهم کردن آسایش آنها هستند.


در این بیانیه تأکید شد که این گام در جهت اهمیت دادن به توانمندسازی زن سعودی است تا نقش خود را در رنسانس سعودی در همهٔ بخش‌ها بازی کند.


این بیانیه همچنین اشاره کرد که هواپیمایی «طیران ناس» اولین سازمان حمل و نقل سعودی است که اقدام به بومی کردن بخش مهمانداری زنان در سفرهای هوایی و برنامهٔ خلبانان آینده می‌کند.


براساس این بیانیه، طرح مهمانداران زن و مرد سعی دارد طی دو سال حدود ۳۰۰ مهماندار سعودی را جذب کند.

همچنین ساعت‌های کاری و لباس فرمی مناسب با آداب و سنن سعودی برای مهمانداران زن در نظر بگیرد.
این بیانیه مهم‌ترین شرایط این فرصت شغلی را داشتن حداقل مدرک دیپلم، وزن و قدی متناسب با استاندارد هوانوردی جهانی، تسلط به زبان انگلیسی و داشتن تابعیت سعودی عنوان کرد.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

*

code

logo-samandehi
WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com