تهران
کد خبر:17583
پ

چرا اخبار زندگی این بازیگر کویتی جنجال ساز می شود ؟

«ملاک» بازیگر معروف کویتی پنجمین ازدواج خود را از طریق اسنپ چت اعلام کرد؛ و جنجالی تازه را در فضای مجازی دنیای عرب به راه انداخت.     به گزارش مدار شرقی، بیشتر اخبار مربوط به این بازیگر کویتی حول ازدواج‌های پی در پی او می‌چرخد. این بازیگر کویتی ۳۶ ساله با همسر سابق خود […]

«ملاک» بازیگر معروف کویتی پنجمین ازدواج خود را از طریق اسنپ چت اعلام کرد؛ و جنجالی تازه را در فضای مجازی دنیای عرب به راه انداخت.

 

 

به گزارش مدار شرقی، بیشتر اخبار مربوط به این بازیگر کویتی حول ازدواج‌های پی در پی او می‌چرخد. این بازیگر کویتی ۳۶ ساله با همسر سابق خود نیز بیش از یک ماه نتوانست ادامه دهد و مجبور به جدایی شد. وی نامی از شوهر جدید خود نبرده است.

«ملاک» در مارس گذشته نیز با عمل جراحی بر روی چهره خود در شبکه‌های اجتماعی به شدت خبرساز شده بود و در واقع از زمانی که وی در مورد کشور عراق مواضعی انتقادی داشته، زندگی و فعالیتش بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

«ملاک» با نام اصلی «عهود عوض العازمی» در ژانویه گذشته در صفحه شخصی خود در اسنپ چت، همراه با بازی‌های جام «الخلیج» که عراق نیز در آن‌ بازی‌ها حضور داشت، در حالی که پرچم تمام کشورهای شرکت کننده را در صفحه شخصی خود قرار داده بود، از قرار دادن تصویر پرچم عراق خودداری کرد که موجب اعتراض کاربران عراقی و سپس دچار درگیری لفظی با آن‌ها شد.

در پی این درگیری لفظی او مردم عراق را مردم دو رو و اختلاف‌انگیز توصیف کرد. این توصیف اما برای این بازیگر کویتی گران تمام شد و بسیاری از هنرمندان عراقی و حتی کویتی زبان به انتقاد از او باز کردند.

سفارت عراق در کویت نیز وارد عمل شد و بیانیه‌ای در محکومیت سخنان «ملاک» صادر کرد.

این مساله حتی به خطبه‌های نماز جمعه شهرهای عراق نیز کشیده شد و امام جمعه شهر نجف از دولت کویت خواسته بود تا عذرخواهی کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

کلید مقابل را فعال کنید