کد خبر: 21498

تاریخ انتشار: بهمن ۲۰, ۱۳۹۷

ترکیه کتابی درباره زندگی و قتل خاشقجی به ۳ زبان منتشر کرد

خبرگزاری آناتولی ترکیه کتابی را درباره جزئیات قتل جمال خاشقجی و تحلیل وقایع آن به سه زبان ترکی، عربی و انگلیسی و با عنوان “جمال خاشقجی، جنایت قتل” منتشر کرده است. به گزارش مدار شرقی، این خبرگزاری اعلام کرد که کتابش درباره خاشقجی تمامی تحولات و اخبار مربوط به این قتل را تحلیل کرده و […]

خبرگزاری آناتولی ترکیه کتابی را درباره جزئیات قتل جمال خاشقجی و تحلیل وقایع آن به سه زبان ترکی، عربی و انگلیسی و با عنوان “جمال خاشقجی، جنایت قتل” منتشر کرده است.

کتاب خاشقجی

به گزارش مدار شرقی، این خبرگزاری اعلام کرد که کتابش درباره خاشقجی تمامی تحولات و اخبار مربوط به این قتل را تحلیل کرده و به خوانندگان اخبار، تصاویر و تفسیرهای درباره تمامی جزئیات مربوط به قتل و تحولات بعد از آن را ارائه می‌کند.

این کتاب شامل اطلاعاتی درباره زندگی جمال خاشقجی و افکار و اندیشه‌های وی و مواضعش درباره جنگ یمن موضع آمریکا نسبت به اخوان المسلمین و حوادث مصر و سوریه است.

کتاب مذکور همچنین درباره افرادی که این جنایت را طراحی کردند و اعضای تیم ترور صبحت کرده و تصاویر و زندگی نامه آنها را ذکر می‌کند.

خبرگزاری آناتولی اعلام کرد این کتاب شامل شرح و توضیح مکان و چگونگی وقوع جنایت و انعکاس در سطح جهانی و مواضع رهبران جهان در قبال این پرونده و خاندان حاکم عربستان است.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

*

code

logo-samandehi
WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com