کد خبر: 21884

تاریخ انتشار: اسفند ۸, ۱۳۹۷

امارات بدهی شهروندانش به بانک‌ها را تسویه می‌کند

صندوق مصالحه بدهی امارات اعلام کرد بدهی ۳۶۱ میلیون درهمی ۳۳۰۰ نفر از شهروندان این کشور به بانک‌ها را تسویه می‌کند و رئیس امارات امسال را سال تحمل نامگذاری کرده است. به گزارش مدار شرقی، به نقل از راشاتودی، صندوق مصالحه بدهی امارات اعلام کرد بدهی وام‌های۳۳۰۰ نفر از شهروندان این کشور را به ارزش ۳۶۱ […]

صندوق مصالحه بدهی امارات اعلام کرد بدهی ۳۶۱ میلیون درهمی ۳۳۰۰ نفر از شهروندان این کشور به بانک‌ها را تسویه می‌کند و رئیس امارات امسال را سال تحمل نامگذاری کرده است.

امارات

به گزارش مدار شرقی، به نقل از راشاتودی، صندوق مصالحه بدهی امارات اعلام کرد بدهی وام‌های۳۳۰۰ نفر از شهروندان این کشور را به ارزش ۳۶۱ میلیون درهم معادل بیش از ۱۰۰ میلیون دلار را صاف می‌کند.

جایر محمد غانم السعیدی، دبیر کل دادگاه ولیعهد ابوظبی و رئیس کمیته عالی صندوق مصالحه بدهی امارات، می‌گوید این اقدام با هدف تضمین یک استاندارد زندگی مناسب برای تمام مردم امارات در فراهم کردن ثبات اجتماعی با سطح بالا برای آنها صورت گرفته است.

السعیدی معتقد است این اقدام از سنگینی بار مالی بدهی بر شهروندان این کشور خواهد کاست.

این تسویه حساب در حالی توسط صندوق مصالحه بدهی امارات، انجام شده است که سال جاری از سوی شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان، حاکم امارات، سال “تحمل” نامگذاری شده است.

در این طرح ۱۳ بانک اماراتی حضور خواهند داشت و با همکاری فدراسیون بانک‌های امارات و صندوق مصالحه بدهی این کشور اجرا خواهد شد.

دولت ابوظبی در تلاش است تا با برگزاری کلاس‌های آموزشی و افزایش آگاهی عمومی سواد اقتصادی مردم این کشور را بالا برده و مخاطرات اتکا به وام‌های بانکی در زندگی را برای مردم روشن کند و از طرف دیگر نحوه مدیریت مالی را به جوانان خود آموزش دهد.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

*

code

logo-samandehi
WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com