کد خبر: 12357

تاریخ انتشار: مهر ۱۶, ۱۳۹۶

ارتش سوریه تروریست های داعش را در شهر «المیادین» محاصره کرد

خبرگزاری مدار شرقی بعد از اینکه نیروهای ارتش سوریه و نیروهای مقاومت موفق شدند وارد شهر المیادین در استان دیرالزور شوند، عناصر گروهک تروریستی داعش در محاصره ارتش سوریه قرار گرفتند. به گزارش خبرگزاری مدار شرقی به نقل از «اسپوتنیک»، ارتش سوریه و نیروهای مقاومت تروریست های داعش را در شهر «المیادین» در استان دیرالزور […]

خبرگزاری مدار شرقی

بعد از اینکه نیروهای ارتش سوریه و نیروهای مقاومت موفق شدند وارد شهر المیادین در استان دیرالزور شوند، عناصر گروهک تروریستی داعش در محاصره ارتش سوریه قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری مدار شرقی به نقل از «اسپوتنیک»، ارتش سوریه و نیروهای مقاومت تروریست های داعش را در شهر «المیادین» در استان دیرالزور در شرق سوریه به محاصره خود در آوردند. پیشتر نیز گزارش شده بود که نیروهای ارتش سوریه و نیروهای مقاومت موفق شده اند وارد شهر المیادین شوند.

در همین راستا نیروهای ارتش سوریه موفق شدند کنترل کامل مسیر شهر السخنه و دیرالزور را به دست بگیرند، این موفقیت بعد از درگیری گسترده با تروریست های داعش صورت گرفت که منجر به هلاکت رسیدن شمار زیادی از تروریست های داعش شد.

از سوی دیگر برخی گزارش ها حکایت از وقوع انفجارهای مهیب در مقر نیروهای روسی در شهر دیرالزور در شرق سوریه بوده است.

احمد رمضان مدیر شبکه فراست پست به خبرگزاری آلمان گفته که چندین انفجار صبح امروز یکشنبه شهر دیرالزور را به لرزه در آورده است که گمان می رود در مقر نیروهای روسی در شهرک ورزشی در ورودی شهر دیرالزور صورت گرفته است.

رمضان گفته که شهرک ورزشی دیرالزور انبار سلاح و تجهیزات نظامی روسی به شمار می رود، با این حال هنوز منابع روسی این خبر را تأیید نکرده اند.

Likes(0)Dislikes(0)
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

*

code

logo-samandehi