کد خبر: 10989

تاریخ انتشار: شهریور ۱۶, ۱۳۹۶

آمادگی حماس برای پذیرش آتش بس طولانی مدت به شرط لغو محاصره غزه

خبرگزاری مدار شرقی یکی از رهبران حماس از آمادگی این جنبش برای پذیرش آتش بس طولانی مدت با رژیم صهیونیستی در صورت لغو محاصره نوار غزه خبر داد. به گزارش خبرگزاری مدار شرقی به نقل از روسیه الیوم، حسن یوسف یکی از رهبران جنش حماس در کرانه باختری که بعد از ۲۲ ماه از بازداشت […]

خبرگزاری مدار شرقی

یکی از رهبران حماس از آمادگی این جنبش برای پذیرش آتش بس طولانی مدت با رژیم صهیونیستی در صورت لغو محاصره نوار غزه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مدار شرقی به نقل از روسیه الیوم، حسن یوسف یکی از رهبران جنش حماس در کرانه باختری که بعد از ۲۲ ماه از بازداشت اداری رژیم صهیونیستی آزاد شده در گفتگو با روزنامه اورشلیم پست گفت: اشغالگران اسرائیلی باید آزادی رفت و آمد به فلسطینیها و روند صادرات و واردات کالاها بدهند.

وی در ادامه افزود: بعد از لغو محاصره نوار غزه دلیلی برای نگرانی اسرائیلی ها وجود نخواهد داشت چرا که حماس به تعهدات خود سخت پایبند است. حماس از جنگ اخیر در سال ۲۰۱۴ تاکنون از پرتاب موشک به سمت صهیونیستها امتناع ورزیده و این مساله برخاسته از ملاحظات استراتژیک و تعهد حماس است.

یوسف پیشتر از مصعب پسر بزرگش تبری جسته بود چراکه در مصاحبه هایش به جاسوسی وی برای رژیم صهیونیستی اذعان کرده بود.

Likes(0)Dislikes(0)
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

*

code

logo-samandehi