- مدار شرقی - https://madaresharghi.ir -

واکنش نتانیاهو به استعفای ظریف

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم اسرائیل در واکنش به خبر استعفای وزیر خارجه ایران گفت: «ظریف رفت، از دستش راحت شدیم».

نتانیاهو و ظریف

به گزارش مدار شرقی، شامگاه دوشنبه بود که «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران از سمت خود کناره‌گیری کرد. دقایقی بعد از تایید این خبر، ظریف در صفحه اینستاگرام خود، نوشت: «از بزرگواری مردم عزیز و دلاور ایران و مسئولین محترم در ۶۷ماه گذشته بسیار سپاسگزارم. از ناتوانی برای ادامه خدمت و تمام کاستی‌ها و کوتاهی‌ها در دوران خدمت صمیمانه پوزش میخواهم. شاد و سربلند باشید.»

حالا امروز سه شنبه، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم اسرائیل در توییتر خود درباره استعفای وزیر خارجه ایران نوشت: «ظریف رفت. از دستش راحت شدیم».

نخست‌وزیر رژیم اسرائیل در توییت خود ادعاهای بی اساس اسرائیلی‌ها درباره تلاش ایران برای «ساخت سلاح اتمی» را تکرار کرد و مدعی شد: «تا زمانی که من اینجا (نخست‌وزیر) هستم، رژیم ایران به سلاح هسته‌ای نخواهد رسید».

این ادعای نتانیاهو در حالی صورت گرفته که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بارها اعلام کرده که هیچ مدرکی درباره نظامی بودن برنامه هسته‌ای ایران وجود ندارد.

رژیم اسرائیل تنها دارنده سلاح اتمی در منطقه غرب آسیا است و طی سالیان گذشته همواره به درخواست‌های بین‌المللی برای بازرسی از تاسیسات اتمی این رژیم اعتنایی نکرده است.

Likes(0)Dislikes(0)